ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΒΙΓΛΙΑ ΑΒΕΕ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
πριν από 4 μέρες
source : Jobseeker

Αναζητάμε Υπεύθυνο για την Παραγωγική Διαδικασία Τροφίμων στις εγκαταστάσεις μας στον Πολύγυρο Χαλκιδικής.

Ο Υπεύθυνος Γραμμής Παραγωγής θα αναλάβει την συνεχή και άμεση επίβλεψη του χώρου παραγωγής, την εύρυθμη λειτουργία του και θα συμμετέχει στο συντονισμό του προγράμματος παραγωγής των εργαζομένων.

Αρμοδιότητες :

Διοίκηση ομάδας παραγωγής

Συντονισμός διαδικασιών

Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων

Τήρηση κανόνων παραγωγής

Επίβλεψη σωστής ανάθεσης και παράδοσης προϊόντων

Προσόντα :

Εμπειρία στην παραγωγή τροφίμων

Χρήση Η / Υ

Άριστη γνώση excel

Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας

Μεθοδικότητα

Συγκροτημένη προσωπικότητα

Άριστες επικοινωνιακές και διοικητικές δεξιότητες

Επιθυμητή η δυνατότητα μετεγκατάστασης

Κρίνονται θετικά :

Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ Μηχανολογίας ή Τεχνολογίας τροφίμων

Παροχές :

Άμεση πρόσληψη

Ανταγωνιστικές αποδοχές

Δυνατότητα εξέλιξης

Αν πιστεύετε πως το βιογραφικό σας ανταποκρίνεται στη συγκεκριμένη θέση και μπορείτε να ανταπεξέλθετε στις αρμοδιότητες του Υπευθύνου Γραμμής Παραγωγής που αναζητούμε, στείλτε μας το βιογραφικό σας.

Οι υποψήφιοι που τα Βιογραφικά τους ανταποκρίνονται στη προτεινόμενη θέση θα λάβουν πρόσκληση για συνέντευξη.

Είδος Εργασίας : Πλήρης απασχόληση

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.