ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
Δ/Δ
Αθήνα, GR
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανία βιολογικών προϊόντων

ζητά να προσλάβει

ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ, με έδρα την Αθήνα

Σκοπός της θέσης :

Η διαχείριση και ο συντονισμός όλων των δραστηριοτήτων και των μέσων που αφορούν στην παραγωγική διαδικασία και συσκευασία προϊόντων σύμφωνα με όλα τα εφαρμοζόμενα συστήματα διαχείρισης και τις αρχές της καλής βιομηχανικής πρακτικής

Κύρια Καθήκοντα

  • Χειρισμός και ρυθμίσεις μηχανών παραγωγής, επεξεργασίας και συσκευασίας
  • Αποτελεσματική λειτουργία και troubleshooting μηχανών.
  • Προληπτική συντήρηση μηχανών.
  • Ορθή τήρηση των κανόνων ασφαλείας, υγιεινής και καθαριότητας του χώρου εργασίας και του εξοπλισμού.
  • Ορθή τήρηση των διαδικασιών και των συστημάτων διασφάλισης ποιότητας.
  • Ορθή διαχείριση Α' υλών και έλεγχος της ποιότητας του τελικού παραγόμενου προϊόντος σύμφωνα με τις απαιτούμενες προδιαγραφές.
  • Περιφερειακές εργασίες εργοστασίου, αποθήκευση και μεταφορά Α Υλών, Υλικών συσκευασίας, συμπλήρωση εντύπων παραγωγής κα.
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΙΕΚ ή άλλης τεχνικής σχολής Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας
  • Θα εκτιμηθεί πρόσφατη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Βασική γνώση αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Κάτοχος ΙΧ ή άλλου μεταφορικού μέσου
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Περιβαλλοντική συνείδηση
  • Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να επιδεικνύουν ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικότητα.

    Η εταιρία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.