ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ
WEST A.E.
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Η WEST A . E ., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά :

Για την πόλη της ΑΘΗΝΑΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ

Περιγραφή θέσης : Φροντίζει για την αποτελεσματική προώθηση και πώληση ειδών ομορφιάς φροντίδας και καλλωπισμού σε πολυκατάστημα καλλυντικών, για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας καλλυντικών.

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Απόφοιτη Λυκείου,
  • Απαραίτητη εμπειρία σε προώθηση / πωλήσεις ανάλογων προϊόντων,
  • Προσεγμένη εμφάνιση,
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας και λόγου ,
  • Παροχές :

  • Πλήρης απασχόληση,
  • Υψηλές απολαβές,
  • Ασφαλιστική κάλυψη,
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης ,
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Οι ενδιαφερόμενοι / ες , μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους , με την ένδειξη PRL001, με email.

    Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα