Υπεύθυνος Καταστήματος Θεσσαλονίκης
HERON
Central Macedonia - Salonica
πριν από 12 ώρες
source : justjobs

Description / Requirements

Περιγραφή θέσης : Ο / Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος / η του καταστήματος της Εταιρείας στη Θεσσαλονίκη. Πιο συγκεκριμένα θα είναι υπεύθυνος για :

  • την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
  • τον σχεδιασμό και την ανάπτυξη πωλήσεων
  • την εξυπηρέτηση πελατών & τη σωστή ενημέρωσή τους
  • εφαρμογή της τιμολογιακής πολιτικής της Εταιρείας
  • την διοίκηση και ανάπτυξη υφιστάμενου ανθρώπινου δυναμικού
  • την τήρηση των κανόνων και των αρχών λειτουργίας της Εταιρείας
  • Candidate profile

    Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο Ανώτατης Εκπαίδευσης, Σχολής Οικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ (MS Office, CRM)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα