Υπάλληλος Πωλήσεων – Κρατήσεων
MANPOWER
Νομός Αττικής
πριν από 6 μέρες
source : Skywalker
  • Έχεις εμπειρία στον κλάδο του τουρισμού;
  • Είσαι δυναμική προσωπικότητα με διάθεση για σωστή εξυπηρέτηση

  • και πάθος για τις πωλήσεις;
  • Περιγραφή θέσης :

    Η ManpowerGroup Greece , αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, εταιρία στον κλάδο του τουρισμού, υπάλληλο πωλήσεων κρατήσεων.

    Αρμοδιότητες της θέσης :

    Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την εξυπηρέτηση εισερχόμενων κλήσεων με σκοπό τις πωλήσεις τουριστικών πακέτων όπως επίσης και τη δημιουργία και διαχείριση των κρατήσεων.

    Απαιτούμενα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση είτε σε ξενοδοχείο, είτε σε τουριστικό γραφείο
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η / Υ
  • Εξοικείωση με συστήματα κρατήσεων
  • Γνώση χειρισμού online συστημάτων θα εκτιμηθεί
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα να εργάζεται ως μέλος ομάδας
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πολύ καλές συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.