τεχνικός ψύξης αμμωνίας
Randstad Hellas SA
Θεσσαλονίκη
πριν από 18 ώρες
source : Jobseeker.gr
  • Έχεις εμπειρία ως Τεχνικός Ψύξης Αμμωνίας και θα ήθελες να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου;
  • Θα σε ενδιέφερε να εργαστείς στο τεχνικό τμήμα μίας μεγάλης και ταχέως αναπτυσσόμενης βιομηχανίας τροφίμων;
  • Εάν ναι, τότε αυτή είναι η ευκαιρία που αναζητούσες. Για αυτό περιμένουμε την αίτησή σου, τώρα!

    benefits

    Στον κατάλληλο υποψήφιο για την θέση του Τεχνικού Ψύξης Αμμωνίας, η εταιρεία προσφέρει :

    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

    Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

    Περιθώρια εξέλιξης

    Συνεχή εκπαίδευση και ενημέρωση

    responsibilities

    Οι αρμοδιότητες του Τεχνικού Ψύξης Αμμωνίας περιλαμβάνουν :

    Επίβλεψη και διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας των συστημάτων ψύξης αμμωνίας

    Καταγραφή των ενδείξεων του συστήματος και συστάσεις για βελτιώσεις στον Τεχνικό Διευθυντή της εταιρείας

    Εκτέλεση βασικής συντήρησης

    Υλοποίηση διορθωτικών αλλαγών σύμφωνα με όλες τις πολιτικές της εταιρείας

    requirements

    Ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Τεχνικού Ψύξης Αμμωνίας θα πρέπει να διαθέτει τα εξής προσόντα :

    Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ με αντικείμενο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ψυκτικού

    Αποδεδειγμένη προΰπηρεσία ως μηχανικός / τεχνίτης σε βιομηχανία που εφαρμόζει ψύξη με αμμωνία

    Δυνατότητα λήψης ακριβών μετρήσεων, οργανωτικότητα και συνέπεια

    Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα

    information

    Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση του Τεχνικού Ψύξης Αμμωνίας σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου!

    To apply for this job please visit bit.ly.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα