Καμαριέρα, Ξενοδοχείο, Έδεσσα, Ν. Πέλλας
ManDynamic ManDynamic
Έδεσσα
πριν από 6 μέρες
source : Jobseeker

Η MANDYNAMIC είναι η πρώτη αμιγώς ελληνική εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, στα πεδία εύρεσης προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης.

Με δύο παραρτήματα σε Αθήνα και Έδεσσα, το δίκτυό μας εκτείνεται σε όλη την Ελλάδα και σε όλους τους κλάδους εργασίας.Η MANDYNAMIC αναζητά καμαριέρα εκ μέρους Ξενοδοχείου στην περιοχή της Έδεσσας.

Οι υποψήφιες θα πρέπει να διαθέτουν σχετική γνώση βασικών κανόνων οργάνωσης και καθαριότητας με συνεκτιμώμενη την θετική διάθεση, την υπευθυνότητα και τον επαγγελματισμό.

Αρμοδιότητες : Καθαριότητα δωματίων σε καθημερινή βάσηΑλλαγή κλινοσκεπασμάτων, πετσετών και στρώσιμο κρεβατιώνΚαθαριότητα εξωτερικών κοινόχρηστων χώρωνΕξασφάλιση της πληρότητας του δωματίου με τα απαραίτητα αναλώσιμαΈλεγχος της σωστής κατάστασης των δωματίων και ενημέρωση των αρμοδίων για τυχόν βλάβες ή ζημιέςΤήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειαςΑπαραίτητα Προσόντα : Προϋπηρεσία στο αντικείμενο σε θέση καμαριέρας σε ξενοδοχείο ή βίλλεςΓνώση ελληνικής γλώσσαςΓνώση αγγλικής γλώσσαςΠαροχές : ΑσφάλισηΜισθόςΆριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας Γραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση : 1)25ης Μαρτίου & Τσιμισκή 13, Έδεσσα, Πέλλα2)Λεωφόρος Συγγρού , Καλλιθέα, Αττική, Τηλ : () () Δευτέρα Παρασκευή 08 : 00π.

μ. 16 : 00μ.μ.Υποβολή Βιογραφικών : email :

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Εφαρμογή