ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ
Εμπορική Εταιρία
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 14 μέρες
source : Kariera.gr

Αττική-Αθήνα

Εμπορική εταιρία

Περιγραφή : Εμπορική εταιρία με έδρα την Αθήνα και δραστηριοποίηση στο χώρο του εμπορίου ειδών χρωματοπωλείου, ζητάει

ΠΕΡΙΟΔΕΥΩΝ ΠΩΛΗΤΗ - ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Περιγραφή θέσης :

  • Πώληση & προώθηση των προϊόντων στις περιοχές ευθύνης
  • Διαχείριση ενεργού πελατολογίου
  • Ανάπτυξη πελατολογίου σε υπάρχουσες & νέες περιοχές
  • Εξυπηρέτηση του πελάτη καθώς και η υποστήριξη μετά την πώληση
  • Υπεύθυνος για την επίτευξη στόχων της περιοχής ευθύνης
  • Έρευνα αγοράς και ανταγωνισμού
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αθηνών.
  • Αναπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στις πωλήσεις.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η / Υ (MS OFFICE)
  • Δίπλωμα οδήγησης Β Κατηγορίας
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης σχολής θα εκτιμηθεί
  • Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές
  • Bonus επίτευξης μηνιαίων στόχων επί των πωλήσεων
  • Κάλυψη εξόδων κινήσεως & επικοινωνίας
  • Εταιρικό ΙΧ
  • Εταιρικό κινητό
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας και διαρκής υποστήριξη
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.