Σύμβουλος ομορφιάς /Πωλήτρια
Stephani&Panayiotou
Αθήνα
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται σύμβουλος ομορφιάς / πωλήτρια για τον χώρο του φαρμακείου

Η εταιρία Stephani&Panayiotou , αποκλειστικός αντιπρόσωπος της AHAVA σε Ελλάδα και Κύπρο , μεγαλώνει την ομάδα της !

Εάν έχεις εμπειρία στις πωλήσεις, είσαι παθιασμένη με το skincare , σου αρέσει να δίνεις συμβουλές ομορφιάς και σε συναρπάζει ο κόσμος των καλλυντικών , θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε .

Απαραίτητη η προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων ( όχι απαραίτητα στα καλλυντικά) , η πελατοκεντρική αντίληψη και η άνεση στην επικοινωνία .

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την προώθηση και πώληση των προϊόντων AHAVA στον χώρο του φαρμακείου .

Απαραίτητα προσόντα :

  • Επαγγελματισμός , συνέπεια και υπευθυνότητα Επικοινωνιακές ικανότητες και ταλέντο στις πωλήσεις Ομαδικό πνεύμα Client service skills
  • Προϋπηρεσία στον χώρο των καλλυντικών θα συνεκτιμηθεί .
  • Τι προσφέρουμε :

  • Σταθερό μισθό και ποσοστά επί των πωλήσεων Ασφάλιση Άριστο περιβάλλον εργασίας Συνεχή εκπαίδευση
  • Λίγα λόγια για την AHAVA :

    Με προέλευση από τη Νεκρά Θάλασσα και αφοσίωση στη δημιουργία καινοτόμων φυσικών προϊόντων , η AHAVA αποτελεί ένα από τα αγαπημένα brands των beauty connaisseurs παγκοσμίως Εδώ και 32 χρόνια έχει φανατικούς οπαδούς σε όλο τον κόσμο και πλέον είναι διαθέσιμη και στην Ελλάδα.

    Συνδυάζοντας τη δύναμη της φύσης με την εξελιγμένη τεχνολογία,δημιουργεί πατενταρισμένες,βραβευμένες σειρές προϊόντων για το πρόσωπο και το σώμα .

    Όλα τα προϊόντα είναι vegan, paraben&cruelty free, allergy tested .

    Μάθετε περισσότερα :

    Στείλτε μας το βιογραφικό σας, μαζί με πρόσφατη φωτογραφία επιλέγοντας Αίτηση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.