Πωλητής Προϊόντων Κατ’οίκον Νοσηλείας – Home Care (SAL 2307)
ΑΝΑΔΕΙΞΗ
Θεσσαλονίκη
πριν από 1 μέρα
source : Jobseeker

Περιγραφή

Γνωστή εταιρεία φαρμακευτικών ειδών και ιατρικών αναλώσιμων αναζητά Πωλητή Προϊόντων Κατ’οίκον Νοσηλείας, για τις ανάγκες περαιτέρω ανάπτυξης της.

Καθήκοντα Θέσης

Ο / η κατάλληλος / η υποψήφιος / α θα αναλάβει την εσωτερική και εξωτερική πώληση προϊόντων κατ’οίκων νοσηλείας και υπηρεσιών, τις επισκέψεις και την ενημέρωση πελατών για νέα και ήδη υπάρχοντα προϊόντα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητα τουλάχιστον 3-5 έτη αντίστοιχης επαγγελματικής εμπειρίας
  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Θετική διάθεση για διαρκή ενημέρωση σε θέματα του τομέα
  • Ηγετικές, επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες, με υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Δυνατότητα ταξιδίων (περιοχές Μακεδονίας και Θράκης)
  • Αποστολή βιογραφικού με κωδικό SAL 2307 : cv anadeixi.gr

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα