Γραμματειακή Υποστήριξη
Remax Properties Investment
Καλαμάτα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

H Remax Properties Investment μέλος του Διεθνούς κτηματομεσιτικού δικτύου της remax με τέσσερα γραφεία αναζητεί άτομο για στελέχωση της θέσης της γραμματειακής υποστήριξης για το γραφείο της, στην Καλαμάτα. Απαραίτητα προσόντα

  • Τίτλος σπουδών ΑΕΙ / ΤΕΙ (πτυχίων Οικονομικών, Λογιστικής, Management ή σχολής με παρεμφερές αντικείμενο σπουδών θα εκτιμηθεί).
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό / προφορικό επίπεδο
  • Άριστη γνώση χειρισμού H / Y
  • Διετής (2) προϋπηρεσία σε θέση γραμματειακής υποστήριξης
  • Η προϋπηρεσία στο χώρο του Real Estate θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα
  • Καθήκοντα θέσης

    Οι αρμοδιότητες πέραν της υποστήριξης των λειτουργιών του γραφείου, καθώς και την τήρηση των διαδικασιών της εταιρείας, είναι η παροχή υποστήριξης στον γενικό διευθυντή.

    Δυνατότητα εξέλιξης σε μια εταιρία που αναπτύσσεται με μεγάλους ρυθμούς ανάπτυξης.

    Απολαβές

  • Σταθερές μηνιαίες μεικτές αποδοχές / Μισθός αναλόγως προσόντων και Bonus
  • Διαρκής εκπαίδευση μέσω σεμιναρίων και συνεδρίων
  • Σύγχρονες συνθήκες εργασίας
  • Η θέση αφορά 5 ωρη απασχόληση απο Δευτέρα εως Παρασκευή 10 : 00 - 14 : 30 και Σάββατο 10 : 00 - 14 : 00.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.