Υπάλληλος Αποθήκης - Κιλκίς
MANPOWER
Κιλκίς
πριν από 5 μέρες
source : Skywalker

Η ManpowerGroup , για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικού οργανισμού και

παγκόσμιου ηγέτη στην παραγωγή καινοτόμων προϊόντων συσκευασίας, αναζητά

Υπάλληλο Αποθήκης

πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος Αποθήκης

στις εγκαταστάσεις της εταιρίας στην περιοχή του Κιλκίς.

Καθήκοντα θέσης :

  • Φορτοεκφόρτωση υλικών και εμπορευμάτων
  • Έλεγχος μηχανημάτων αποθήκης - συντήρηση
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Καθαρισμός χώρων εργασίας
  • Διαχείριση και έλεγχος της αποθήκης
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίηση στην αποθήκη
  • Απογραφή αποθήκης ανά τακτά χρονικά διαστήματα
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα χρήσης παλετοφόρων
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Γνώση χρήσης ERP ή / και προγράμματος διαχείρισης αποθήκης WMS
  • Γνώση χρήσης RF Scanner ή PDA
  • Κατοχή διπλώματος χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος κλαρκ
  • Κατοχή πτυχίου ΤΕΙ
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Empoweringtalent #WebelieveinTalent #ManpowerGroupGreece

    ManpowerGroup Greece was founded in 1998. Our innovative workforce solutions and services are offered through the network of 3 offices in Athens, Thessaloniki and Cyprus.

    We source, assess, develop and manage talent across a wide range of skills and industries. Certified by the international quality standard ISO 9001 : 2008 in the fields of sourcing, recruiting and temporary staffing solutions.

    Visit and learn more about ManpowerGroup Greece : www.manpowergroup.gr

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή