ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ/Η ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ & ΠΩΛΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ
MIGATO A.E.
Ρόδος
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η MIGATO A . E .

αναζητά να προσλάβει :

ΥΠΕΥΘΥΝΟ / Η ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ & ΠΩΛΗΤΕΣ / ΤΡΙΕΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

Προσόντα Υποψηφίων :

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 3-5 ετών στις αντίστοιχες θέσεις καταστήματος λιανικής.
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Ικανότητα επίτευξης θετικών αποτελεσμάτων και στόχων.
  • Ικανότητα σε τεχνικές πωλήσεων.
  • Ευχάριστος και επικοινωνιακός χαρακτήρας.
  • Θετική διάθεση, ενθουσιασμός και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Ευχέρεια στη χρήση Η / Υ.
  • Εκπαίδευση / Σπουδές : Ανώτερες ή ανώτατες σπουδές και γνώση Αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθούν ανάλογα.

    Οι ενδιαφερόμενοι / ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους με την ένδειξη SMAN-RHO.3 / 20 μέσω του σχετικού link του KARIERA.GR undefined