Διοικητική Υπεύθυνη Προγράμματος (Programme Administrator)
MEDITERRANEAN COLLEGE
Αθήνα
πριν από 6 μέρες
source : Jobseeker

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Ακαδημαϊκής Διεύθυνσης

ζητά να προσλάβει

κωδικός θέσης : ADMIN21)

Περιγραφή θέσης :

Διοικητική / Γραμματειακή Υποστήριξη Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πανεπιστημιακός τίτλος σπουδών κατά προτίμηση στο ευρύτερο πεδίο της Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Άριστος χειρισμός της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, σε προφορικό και γραπτό επίπεδο
  • Άριστος χειρισμός Η / Υ Outlook, MS Office
  • Τριετής εργασιακή εμπειρία σε περιβάλλον γραφείου
  • Επικοινωνιακές, οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου και έγκαιρης ολοκλήρωσης παραδοτέων
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Υπευθυνότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Επιθυμητά χαρακτηριστικά

  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών
  • Δημιουργικότητα και ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Καινοτόμο σκέψη
  • Προϋπηρεσία σε θέση γραμματειακής υποστήριξης ή εξυπηρέτησης πελατών
  • Το Mediterranean College προσφέρει :

  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού του
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης σε πολλαπλά επίπεδα
  • Αποστολή βιογραφικού με e-mail στο : hracademic medcollege.edu.gr

    Απαραίτητα να αναφέρεται ο κωδικός της θέσης ADMIN21στο Θέμα.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.