Frontend developer
artgeist sp zo.o.
Athens, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Just Join IT

PHP (advanced)

JavaScript (advanced)

HTML (master)

Tym się będziesz zajmować :

  • Praca przy tworzeniu aplikacji służącej do wewnętrznego zarządzania złożonymi procesami w organizacji.
  • Zadania z zakresu frontendu (React).
  • Czynny udział w dyskusjach na temat technicznego zaplecza wdrażanych rozwiązań.
  • Dbanie o dobre praktyki programistyczne.
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym w metodyce SCRUM.
  • Współtworzenie kultury dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń.
  • Tego szukamy u kandydatów :

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w projektach komercyjnych jako front-end developer.
  • Swobodnego poruszania się w zakresie HTML5 / CSS3 / JavaScript.
  • Doświadczenia w pracy z wykorzystaniem biblioteki React.js (preferowany) lub frameworków Vue / Angular.
  • Doświadczenie z REST Api.
  • Doświadczenia pracy z GITem.
  • Z naszej strony zapewniamy :

  • Pracę w otwartym i zgranym Zespole.
  • Zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i współpracę z doświadczonymi programistami w Zespole.
  • Pracę z wykorzystaniem nowych technologii (brak legacy code).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.
  • Praca zdalna.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość korzystania z obiektów sportowych dzięki karcie MultiSport.
  • Możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας