Υπάλληλος Αποθήκης – Περιστέρι
Actionline
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Jobseeker

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Η Actionline αναζητά υπάλληλο αποθήκης για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας ανδρικής ένδυσης στην περιοχή του Περιστερίου .

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Παραλαβή και οργάνωση των εμπορευμάτων
  • Μεταφορά εμπορευμάτων
  • Προσόντα :

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στο τμήμα της αποθήκης και σε βοηθητικές εργασίες
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • 25-45 ετών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Όρεξη για εργασία και ομαδικό πνεύμα
  • Παροχές :

  • 5ημερη / 8ωρη (9 : 00-17 : 00) απασχόληση
  • Μηνιαίος μεικτός μισθός 800€
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της ΑCTIONLINE , θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.