Στελέχη για Εξερχόμενες Ενέργειες σε Υπάρχον Πελατολόγιο...
ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ
GR
πριν από 10 μέρες
source : Skywalker

Η ηγέτιδα εταιρία στον χώρο της τηλεφωνικής προώθησης υπηρεσιών PlegmaNet

ως master dealer της Wind Hellas αναζητά, για άμεση κάλυψη θέσεων :

Στελέχη για Εξερχόμενες Ενέργειες σε Υπάρχον Πελατολόγιο Wind

για μόνιμη απασχόληση σε σταθερό πρωινό ωράριο (6ωρο ή 8ωρο)

Περιγραφή θέσης :

  • Έχεις εμπειρία στη διαχείριση ενεργού πελατολογίου και θέλεις να ενταχθείς άμεσα σε μία αξιόπιστη εταιρεία, ικανή να αναγνωρίσει τις ικανότητες σου και να σου παρέχει μισθολογική και επαγγελματική εξέλιξη;
  • Μία νέα θέση εργασίας με ελκυστικό πακέτων αποδοχών σε περιμένει στην PlegmaNet!

    Εδώ θα εκπαιδευτείς από άρτια καταρτισμένα στελέχη της Wind.

    Απαράιτητα προσόντα :

  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχή θέση
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Προσανατολισμός στον στόχο και το αποτέλεσμα
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Τι παρέχουμε :

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πρόσληψη από την πρώτη ημέρα εκπαίδευσης
  • Bonus(τα καλύτερα στην αγορά)
  • Μοντέρνες και σύγχρονες εγκαταστάσεις
  • Αξιοπιστία και συνέπεια στις πληρωμές
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Επαγγελματική κατάρτιση
  • Αξιοκρατία, ασφάλεια, σιγουριά
  • Ωράριο προσαρμοσμένο σε κάθε ανάγκη
  • Εύκολη πρόσβαση στην εταιρία (πλησίον ΜΕΤΡΟ)
  • Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.