Βοηθός Αποθήκης
Δ/Δ
Αθήνα
πριν από 6 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών αναζητά, αναζητά υποψήφιους πλήρης απασχόλησης (6ημερο, 40 ωρες) για την θέση του Βοηθού Αποθήκης και την στελέχωση του τμήματός.

Αρμοδιότητες :

  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας των διαδικασιών μεταφοράς αποθήκευσης και διανομής , σύμφωνα με τις πολίτικες της εταιρίας
  • Εξυπηρέτηση παραγγελιών καταστήματος
  • Συντήρηση χώρου αποθήκης
  • Ενημέρωση τμημάτων με πληροφορίες σχετικά με το απόθεμα
  • Στρατηγικό σχεδιασμό και διαχείριση των χώρων της αποθήκης, των αποθεμάτων και των μεταφορών
  • Βελτίωση της παραγωγικότητας
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Καλή γνώση Η / Υ (MS Office) και ERP εφαρμογών
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Παροχές :

  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Συνέπεια στη μισθοδοσία
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ (πλησίον μετρό)
  • Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

    Κωδ. Θέσης : WH .22

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.