ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
MEDITERRANEAN COLLEGE
Αθήνα
πριν από 5 μέρες
source : Jobseeker

Το Mediterranean College Αθήνας, ζητά να προσλάβει για το ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟ

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών (τηλεφωνική και δια ζώσης) ενημέρωση υπολοίπων συμφωνίες διδάκτρων
  • Καταχώριση πληρωμών, έκδοση αποδείξεων και τιμολογίων, καταχώριση διακανονισμών αποπληρωμής διδάκτρων
  • Διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών και διεκδικούμενων ποσών
  • Διαχείριση ταμείου καταχώριση εξόδων παρακολούθηση προμηθευτών
  • Ωράριο

  • Καθημερινή (Δευτέρα έως Παρασκευή), οκτάωρη απογευματινή απασχόληση (12.00-20.00)
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πανεπιστημιακό πτυχίο (κατεύθυνση οικονομικά, λογιστική ή διοίκηση επιχειρήσεων)
  • Άριστη γνώστη Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • Πολύ καλός χειρισμός Η / Υ (MS Office)
  • Απαραίτητα Χαρακτηριστικά

  • Ικανότητα αποτελεσματικής & γρήγορης επίλυσης θεμάτων
  • Επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες
  • Επιμελημένη εμφάνιση
  • Το Κολλέγιο προσφέρει

  • Εκπαίδευση για τη θέση
  • Ευχάριστο, δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες προσωπικής & επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Αποστολή βιογραφικού με e-mail στο : hradmin medcollege.edu.gr

    Απαραίτητα να αναφέρεται ο κωδικός της θέσης OIKON21στο Θέμα.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.