Β2Β Sales Advisor
Crystal Pools
Αθήνα, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

H Crystal Pools, κορυφαία Εταιρεία στην κατασκευή και εξοπλισμό πισίνων, ζητά

Περιγραφή αρμοδιοτήτων :

  • Διευρύνει την προοπτική νέων συνεργασιών, αναζητά επαφές και κλείνει συμφωνίες με πελάτες
  • Καλλιεργεί και φροντίζει τη σχέση με το πελατολόγιο που αντιστοιχεί στην περιοχή ευθύνης του
  • Αναζητά εντατικά νέους πελάτες και δημιουργεί νέες ευκαιρίες πωλήσεων
  • Συνεργάζεται με την διοίκηση και συζητά τους στόχους και τις ευκαιρίες πωλήσεων της περιοχής του
  • Λειτουργεί ως πρόσωπο της εταιρίας και συμβάλει στην αύξηση της αναγνωσιμότητας και τη δημιουργία θετικών εντυπώσεων για το εμπορικό brand της εταιρίας
  • Διαχειρίζεται και έχει συνολικά την ευθύνη για όλη τη διαδικασία της πώλησης και την ομαλή διεκπεραίωσή της
  • Κάνει τις απαραίτητες επισκέψεις σε πελάτες και υποβάλλει γραπτές αναφορές προς ενημέρωση της εταιρίας
  • Συμμετέχει σε εκδηλώσεις της Εταιρίας και Εκθέσεις
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3 ετών στον χώρο των πωλήσεων
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Γνώσεις MS Office
  • Γνώσεις συστημάτων CRM
  • Πτυχίο ΤΕΙ μηχανολογίας, δομικών έργων ή συναφή θα εκτιμηθεί
  • Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Αριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.