Μηχανικός Πωλήσεων HVAC (SAL 1802), Θεσσαλονίκη
ΑΝΑΔΕΙΞΗ
Θεσσαλονίκη
πριν από 7 μέρες
source : Jobseeker.gr

Περιγραφή

Κορυφαία εμπορική εταιρεία αντιπροσώπευσης Οίκων με λύσεις ψύξης & θέρμανσης για μεγάλα τεχνικά έργα,

αναζητά Μηχανικό Πωλήσεων για τις ανάγκες ανάπτυξης και υποστήριξης του εταιρικού πελατολογίου της

Καθήκοντα Θέσης

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει την υποστήριξη και ανάπτυξη του εταιρικού πελατολογίου στην περιοχή της Θεσσαλονίκης, προτείνοντας τις κατάλληλες λύσεις υποστήριξης για μεγάλα τεχνικά έργα που απαιτούν υποδομές ψύξης & θέρμανσης.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητη τριετής τουλάχιστον σχετική επαγγελματική εμπειρία από τις πωλήσεις στον κλάδο της ψύξης & θέρμανσης

Πτυχιούχος Μηχανικός (Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος)

Καλή γνώση Αγγλικών και χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών

Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Φιλόδοξος και δυναμικός νέος επαγγελματίας

Αποστολή βιογραφικού με κωδικό SAL 1802 στο

Υποβάλετε αίτηση
Προσθήκη στα αγαπημένα
Κατάργηση από τα αγαπημένα
Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.