Βοηθός Λογιστηρίου για Γ' Kατηγορίας Bιβλία
E-GATE
GR
πριν από 4 μέρες
source : Skywalker

Η εταιρία E-Gate , μια από τις πλέον αναπτυσσόμενες εταιρίες προϊόντων πληροφορικής και τεχνολογίας, ζητά να προσλάβει βοηθό λογιστή για την καλύτερη οργάνωση και στελέχωση του οικονομικού τμήματος.

Στo πλαίσιo της αναπτυξιακής πορείας μας αναζητούμε άμεσα

Βοηθό Λογιστηρίου για Γ' Kατηγορίας Bιβλία

Κωδικός : Acc0819

Περιγραφή θέσης :

  • Καθημερινή ενασχόληση με την τιμολόγηση, τη συμφωνία υπολοίπων πελατών προμηθευτών, συνεχής έλεγχος και παρακολούθηση κυκλώματος αποθήκης
  • Διαχείριση και προγραμματισμός παραγγελιών
  • Επικοινωνία με πελάτες προμηθευτές για την επίλυση διάφορων θεμάτων
  • Επεξεργασία και διαμόρφωση παραγγελιών από οίκους του εξωτερικού και εγχώριους προμηθευτές
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος ΤΕΙ / ΑΕΙ ή αντίστοιχου ΙΕΚ Οικονομικών ή Λογιστικής
  • Απαραίτητη προϋπόθεση η τριετής εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Windows / Ms Office / ERP Singular Logic
  • Δυναμικός, ευχάριστος και επικοινωνιακός χαρακτήρας με διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Άριστη διαχείριση του ελληνικού και του αγγλικού λόγου (γραπτά / προφορικά)
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, εχεμύθεια, ευγένεια, πνεύμα συνεργασίας
  • Η εταιρία E-Gate προσφέρει ένα ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών (μισθό, ασφάλιση, bonus κ.λπ.), σύγχρονο, νεανικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας και σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης στο πλαίσιο μιας δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρίας στον χώρο της πληροφορικής.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα