Υπάλληλος Τηλεφωνικού Κέντρου Εξυπηρέτησης
Compare Greece IKE
Καλλιθέα
πριν από 5 μέρες
source : Jobseeker
  • Θέλετε να γίνετε μέλος μιας νέας και φιλόδοξης ομάδας στο χώρο του Insurtech και της παροχής χρηματοοικονομικών υπηρεσιών;
  • Αναζητούμε άτομα για τη στελέχωση ενός νέου Κέντρου Εξυπηρέτησης Πελατών.

    Περιγραφή Θέσης :

    Τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση αιτημάτων πελατών.

    Διαχείριση αιτημάτων εισερχόμενων κλήσεων, επίλυση προβλημάτων και απαντήσεις σε ερωτήματα που έχουν οι πελάτες σχετικά με τα προϊόντα που αγοράζουν από την ηλεκτρονική πλατφόρμα μας.

    Γρήγορη και αποτελεσματική εξυπηρέτηση, με απόλυτο επαγγελματισμό.

    Προσόντα :

    Απόφοιτοι Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.

    Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο (σε εταιρείες τηλεπικοινωνίας, ασφαλιστικού τομέα, ενέργειας) θα εκτιμηθεί.

    Ιδανικά χωρίς να είναι υποχρεωτικό ο / η υποψήφιος / α να έχει Πιστοποίηση επαγγελματικών γνώσεων για τη δραστηριότητα διανομής (αντ)ασφαλιστικών προϊόντων από την Τράπεζα της Ελλάδος.

    Εξοικείωση με χρήση Η / Υ.

    Παροχές :

    Ικανοποιητικές αμοιβές (πάνω από το βασικό που προβλέπει ο Νόμος) και ασφάλιση.

    Αν είναι κάτοχος Πιστοποίησης επαγγελματικών γνώσεων για τη δραστηριότητα διανομής (αντ)ασφαλιστικών προϊόντων από την Τράπεζα της Ελλάδος παρέχεται μεγαλύτερη αμοιβή.

    Συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

    Ευχάριστο κλίμα εργασίας νεανική και φιλόδοξη Ομάδα.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.