ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2021
HORIZON MARKETING
Πάτρα
πριν από 4 μέρες
source : Jobseeker

Από αρχές Οκτωβρίου ζητούνται νέοι / νέες, από νεοσύστατή εταιρεία στο κέντρο της Πάτρας, για κάλυψη θέσεων στο τμήμα πωλήσεων και επικοινωνίας.

Αρμοδιότητες :

  • Συντονισμός ομάδας
  • Διοργάνωση events για μεγάλους οργανισμούς.
  • Δημόσιες σχέσεις
  • Προώθηση πωλήσεων.
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη
  • Προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών ή στους τομείς εστίασης, τουρισμού θα εκτιμηθεί θετικά
  • Παροχές :

  • Υψηλές αμοιβές
  • Πλήρης και πιστοποιημένη εκπαίδευση
  • Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
  • Μόνιμη συνεργασία και προοπτική εξέλιξης
  • Παρακαλούνται οι υποψήφιοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους και θα ενημερωθούν τηλεφωνικά για μια πρώτη συνέντευξη στον χώρο μας.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.