Πωλητής /-ρια - Γεωπόνος
IKORGANIC
Αθήνα
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία IKORGANIC δραστηριοποιείται στην παραγωγή οργανικών λιπασμάτων με πρώτη ύλη από φυτικά και ζωικά προϊόντα. Η εταιρεία με έδρα την Αθήνα απευθύνεται σε πελατολόγιο σε όλη την Ελλάδα και αναζητά :

Πωλητή / -ρια - Γεωπόνο

Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη υφιστάμενου και νέου πελατολογίου στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης στους πελάτες πριν και μετά την πώληση
  • Επικοινωνία & επίσκεψη σε πελάτες
  • Παρουσίαση και προώθηση των εταιρικών προϊόντων
  • Συμμετοχή στον ετήσιο σχεδιασμό για την κατάρτιση της πρόβλεψης πωλήσεων
  • Επίσκεψη στις καλλιέργειες των πελατών
  • Επιθυμητά Προσόντα

  • Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 2 ετών, σε ανάλογες Πωλήσεις
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ σχετικής ειδικότητας Γεωπόνου
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας στην Ελλάδα
  • Άριστη διαπραγματευτική και επικοινωνιακή ικανότητα
  • Παροχές Εταιρίας

  • Σταθερό μισθό
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο και laptop
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.