Σύμβουλος Πωλήσεων
BAUER
Αθήνα
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η Βιομηχανία παραγωγής δομικών & χημικών προϊόντων BAUER ζητά να προσλάβει Σύμβουλο πωλήσεων για την στελέχωση του τμήματος πωλήσεων με έδρα την Αθήνα.

  • Εφαρμογή του ετήσιου πλάνου πωλήσεων της εταιρίας
  • Ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων
  • Υποστήριξη πελατών
  • Εφαρμογή της εμπορικής & πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας
  • Παρακολούθηση εισπράξεων των πελατών
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό της στρατηγικής πωλήσεων
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3ετής επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Η / Υ
  • Δίπλωμα Ι. Χ. αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα μετακινήσεων εντός &εκτός Νομού
  • Προσόν θα θεωρηθεί :

  • Πτυχίο πολιτικού μηχανικού ή μηχανολόγου μηχανικού.
  • Εμπειρία στο κλάδο των δομικών ή των χρωμάτων
  • Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης.

    Όλα τα βιογραφικά θα αντιμετωπιστούν με απόλυτη εμπιστευτικότητα.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.