Προϊσταμένη Ορόφων - Κως
AEGEAN VIEW
Κω
πριν από 6 μέρες
source : Skywalker

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort ,που εδρεύει στην Κω ,

αναζητεί για να προσλάβει άμεσα

Προϊσταμένη Ορόφων

Απαραίτητα προσόντα :

  • Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος.
  • Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών του τμήματος, τουλάχιστον 5 χρόνια στην ίδια θέση.
  • Να έχει άριστη γνώση σχετικά με την έκθεση προϋπολογισμού και ελέγχου κόστους.
  • Να εξασφαλιζει το υψηλότερο επίπεδο καθαριότητας με την αυστηρή εφαρμογή κατευθυντήριων γραμμών.
  • Να λαμβάνει τα σχόλια των επισκεπτών σε σχέση με την ποιότητα και την απόδοση της ομάδας της και να λαμβάνει διορθωτικά μέτρα.
  • Να διατηρεί καλές σχέσεις με τους εσωτερικούς και τους εξωτερικούς πελάτες.
  • Καθήκοντα :

    Ο συγκεκριμένος ρόλος υπάγεται απευθείας στον διευθυντή του ξενοδοχείου. Η προϊσταμένη θα είναι υπεύθυνη για τη διατήρηση του υψηλότερου δυνατού επιπέδου στην καθαριότητα των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων.

    Απαιτήσεις :

  • Πηγαία διάθεση για φιλοξενία
  • Απόφοιτος τουριστικής σχολής
  • Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρίας στη θέση της προϊσταμένης σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων, all-inclusive
  • Να έχει κατανόηση των οικονομικών που σχετίζονται με θέματα όπως ιματισμός κ.λπ.
  • Να έχει καλές επικοινωνιακές δεξιότητες στην αγγλική γλώσσα (προφορικά και γραπτά)
  • Να είναι δημιουργική με εξαιρετικές δεξιότητες στους ηλεκτρονικούς υπολογιστές (Excel, Micros)
  • Διακατέχεται από ομαδικότητα, παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα για την αποτελεσματική διαχείριση των καταστάσεων και την άμεση εξεύρεση λύσεων
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Ευπαρουσίαστη, με επαγγελματική εμφάνιση
  • Η επιχείρηση προσφέρει :

  • Διαμονή και διατροφή
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μισθό ανάλογο των προσόντων
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα