Android Developer
ITFS
Athens, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Just Join IT

Android (advanced)

Android SDK (advanced)

Charakterystyka oferty :

  • Miejsce pracy : praca zdalna (raz na 2-3 tygodnie przyjazd do biura w Warszawie na spotkanie zespołowe lub integracyjne.
  • Koszty delegacji ponosi Klient)

  • Start : ASAP (możliwe max. 2 miesiące okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy : B2B z ITFS (kontrakt do końca roku z możliwością przedłużenia)
  • Wynagrodzenie : 140 - 160 zł netto / h + VAT
  • Klient : branża finansowa
  • Projekt : Nowy projekt mający na celu stworzenie aplikacji Portfela mobilnego, który zawierać będzie funkcjonalności takie jak płatności, pożyczki, kredyty, karty, wypłaty itp.
  • Proces rekrutacyjny :

  • Wstępna rozmowa z ITFS (ok. 20 min)
  • 2 rozmowy z Klientem (rozmowa techniczna z live codingiem oraz 30-minutowa rozmowa z HR) + decyzja
  • Oferujemy :

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny i sportowy)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie
  • Zadania :

  • Jako Android Developer pomożesz dalej ulepszać aplikację, utrzymując i modernizując istniejące funkcje. Będziesz odpowiedzialny za planowanie i wdrażanie nowych, a także nadzorowanie czy wszystko działa sprawnie i niezawodnie dla rosnącej bazy użytkowników.
  • Wymagania :

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z narzędziami Android SDK
  • Znajomość Kotlin, Kotlin Coroutines, Koin DI
  • Doświadczenie w pracy z Architecture Components takimi jak np. LiveData, Navigation, Room
  • Znajomość technki DataBinding, MVVM architecture, Okhttp+Retrofit
  • Umiejętność wykonywania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziane :

  • Znajomość Jetpack Compose
  • Doświadczenie w branży FinTech
  • Αναφορά αυτής της εργασίας