ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΕΙΛΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ Α.Ε.
Μαρκόπουλο
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

H ΝΕΙΛΟΣ Α.Ε, αναπτυσσόμενη εταιρεία στον χώρο της διαχείρισης μη επικίνδυνων στερεών αποβλήτων που εδρεύει στο Μαρκόπουλο Αττικής, αναζητά στα πλαίσια των δραστηριοτήτων της στον Νομό Αττικής ,Μηχανολόγο Μηχανικό ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για την στελέχωση του τεχνικού τμήματος.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα παρακάτω προσόντα :

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού συναφούς ειδικότητας ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε βιομηχανική μονάδα 3 και πλέον έτη.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.
  • Κάτοικος Ανατολικής Αττικής
  • Άριστος χειρισμός Η / Υ (Windows, MS Office) & ERP
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (αν ο υποψήφιος είναι άνδρας)
  • Περιγραφή της θέσης :

  • Η εύρυθμη λειτουργία και ενέργειες συντήρησης του μηχανολογικού εξοπλισμού της εταιρείας καθώς επίσης και των κτιριακών εγκαταστάσεων του εργοστασίου.
  • Συντονισμός της αποκατάστασης βλαβών των μηχανών εντός χρονοδιαγράμματος.
  • Συμμετοχή στην ανάπτυξη και υλοποίηση πλάνου εξοικονόμησης πόρων του εργοστασίου εστιάζοντας στην απόδοση.
  • Σχεδιασμό, αποτίμηση και υλοποίηση του ετήσιου προϋπολογισμού της συντήρησης.
  • Τήρηση και Διασφάλιση των κανόνων Ασφάλειας και Υγιεινής στην εργασία, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ελληνική γλώσσα επιλέγοντας Αίτηση.

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στην αξιολόγηση των βιογραφικών.

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα