Υπεύθυνος Αποθήκης-Οδηγός
Δ/Δ
Οινόφυτα
πριν από 4 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται Υπεύθυνος Αποθήκης-Οδηγός, από ΑΕ Παραγωγής Μεταλλικών Εξαρτημάτων, με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας.

Αντικείμενο :

Εργασίες αποθήκης :

  • Οργάνωση αποθήκης, έλεγχος-απογραφή αποθεμάτων
  • Παραλαβή-αποθήκευση-εσωτερική διακίνηση Α’ υλών & αναλωσίμων
  • Προετοιμασία-συσκευασία-αποθήκευση ετοίμων προϊόντων
  • Παραδόσεις-παραλαβές εντός Αττικής (1-2 δρομολόγια / εβδομάδα)

    Οι υποψήφιοι θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής προσόντα και χαρακτηριστικά :

  • Επαγγελματικό δίπλωμα Γ’ κατηγορίας & άδεια ΠΕΙ.
  • Γνώση χειρισμού περονοφόρου οχήματος (κλαρκ).
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών ως προς τα καθήκοντα του οδηγού.
  • Απολυτήριο λυκείου .
  • Απαραίτητα προσωπικά χαρακτηριστικά :

  • Ικανότητες συνεργασίας & επικοινωνίας .
  • Άριστη διαχείριση χρόνου και προγραμματισμού εργασιών.
  • Επαγγελματισμός & συνέπεια.
  • Προαιρετικά θα εκτιμηθούν επιπλέον προσόντα όπως :

  • Γνώση χειρισμού γερανού & γερανογέφυρας.
  • Γνώση χειρισμού Η / Υ & εμπειρία σε συστήματα ERP.
  • Παροχές :

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρες πακέτο ασφάλισης
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.