Οδηγός Ασθενοφόρου - Σαντορίνη
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ
Θήρας
πριν από 5 μέρες
source : Skywalker

Ζητείται

Οδηγός Ασθενοφόρου

από το ιδιωτικό πολυϊατρείο μονάδα ημερήσιας νοσηλείας (ΜΗΝ) Ιατρική ΕΠΕ ,

μέλος του ομίλου της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών ,

για τη Σαντορίνη .

Κύριες αρμοδιότητες :

  • Μεταφορά ασθενών από και προς το ιδιωτικό πολυϊατρείο ΜΗΝ
  • Έλεγχος για την καλή μηχανολογική κατάσταση των οχημάτων
  • Έλεγχος του απαιτούμενου εξοπλισμού και της καθαριότητας των ασθενοφόρων
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε ευέλικτο ωράριο
  • Εργασία με προτεραιότητα στον ασθενή
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΕΚΑΒ ή ΙΕΚ διασώστη πληρώματος ασθενοφόρου με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος ή πιστοποίηση από τον ΕΟΠΠΕΠ (Εθνικός Οργανισμός Πιστοποίησης Επαγγελματικών Προσόντων)
  • Δίπλωμα Γ' κατηγορίας σε ισχύ
  • Δίπλωμα μηχανής θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση.

    Δηλώστε το ενδιαφέρον σας αποστέλλοντας βιογραφικό.

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Ευχόμαστε κάθε επιτυχία στις επαγγελματικές σας επιδιώξεις.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα