ΦΟΙΤΗΤΕΣ-/ ΤΡΙΕΣ - ΝΕΑΡΑ ΑΤΟΜΑ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΠΑΤΡΙΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ
Πάτρα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας στην Πάτρα μας αναζητά άμεσα άτομα για την στελέχωση των Τμημάτων τα οποία δραστηριοποιούνται στον Τομέα των Πωλήσεων και έρευνας αγοράς.

Λόγω αυξημένων αναγκών επιθυμεί την ενίσχυση του ανθρωπίνου δυναμικού της.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έρευνα, συντονισμός και διεξαγωγή της διαφημιστικής καμπάνιας
  • Ευθύνη εκπροσώπησης του αντίστοιχου πελάτη (Client Representation)
  • Προϋπηρεσία στο αντικείμενο θεωρείται προαιρετική
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Από την εταιρεία παρέχεται πλήρης εκπαίδευση από εξειδικευμένα στελέχη της εταιρείας, ανταγωνιστικές αμοιβές και προοπτικές γρήγορης εξέλιξης.

    Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας στην αξιολόγηση των βιογραφικών από τον υπεύθυνο της εταιρείας.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα