Υπεύθυνος Διαχείρισης Ακινήτων
INTERLIFE A.Α.Ε.Γ.Α.
Thessaloniki, Grecia
πριν από 4 μέρες

Η INTERLIFE αναζητάει έναν / μία Υπεύθυνο Διαχείρισης Ακινήτων για τα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στη Θέρμη.

Περιγραφή Θέσης

  • Έρευνα διαθέσιμων ακινήτων προς επένδυση
  • Αυτοψία, αξιολόγηση και εκτίμηση αξίας / απόδοσης
  • Αξιολόγηση αξίας υπαρχόντων ακινήτων και προτάσεις βελτίωσης της επενδυτικής απόδοσης
  • Προτάσεις ανακαίνισης, σχεδιασμού και βελτίωσης ακινήτων
  • Συμμετοχή σε διαδικασίες εξαγοράς και πλειστηριασμών νέων ακινήτων
  • Έλεγχος και ανάθεση νομικών και φορολογικών ζητημάτων ακινήτων
  • Επίβλεψη ελέγχου εσόδων και εξόδων (μισθώματα, δαπάνες αποκατάστασης κλπ.)
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ
  • Οι άντρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις
  • Επιθυμητά προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης σχολής Τεχνικής κατεύθυνσης
  • Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Άριστες συνθήκες εργασίας με προοπτικές εξέλιξης
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων & Νοσοκομειακής Περίθαλψης
  • Οι ενδιαφερόμενοι / ες μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail : hr interlife.gr.

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή