Analityk Biznesowo – Systemowy
Centralny Ośrodek Informatyki
Athens, Greece
πριν από 4 μέρες
source : Just Join IT

HTTP (nice to have)

XML Schema / Web Services (regular)

Analytics (regular)

Nazwa projektu rekrutacyjnego

Analityk Biznesowo Systemowy

Region

Praca zdalna; Ukraina

Opis oferty

Zapraszamy do współpracy najlepszych Analityków Biznesowo Systemowych.

Z nami możesz tworzyć e-usługi, które dotrą do 20 mln Obywateli. Utrzymujemy kluczowe systemy IT państwa, dostarczamy cyfrowe usługi, ułatwiające życie każdemu z nas.

Jeśli masz ambicje podjąć wyzwanie budowy najważniejszych systemów w Państwie takich jak : Rejestr PESEL, Rejestr Dowodów Osobistych, Rejestr Dokumentów Paszportowych i Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, mObywatel, Profil Zaufany, już dziś aplikuj do naszego zespołu.

Czekają na Ciebie największe projekty informatyczne realizowane w kraju. Szukamy ludzi otwartych, ambitnych, dla których tworzenie dobrego kodu to pasja, a nie tylko praca.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu analizy w ramach projektów obejmujących tworzenie nowych rozwiązań oraz modernizację i rozwój systemów IT,
  • Analizowanie wymagań i znajdowanie potencjalnych sposobów ich realizacji w tworzonych rozwiązaniach informatycznych,
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej (LLD),
  • Projektowanie procesów biznesowo-systemowych w notacji BPMN,
  • Projektowanie przypadków użycia i diagramów sekwencji w notacji UML,
  • Prezentacja zaprojektowanych rozwiązań,
  • Współpraca z programistami i testerami w trakcie implementacji rozwiązania,
  • Zapewnienie transferu wiedzy biznesowej do zespołów wykonawczych,
  • Współpraca z developerami na etapie wytwórczym i odpowiedzialność za zgodność implementacji z wykonaną dokumentacją,
  • Wsparcie w prowadzeniu szkoleń oraz w testach.
  • Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiz systemowych i biznesowych),
  • Znajomość notacji UML (diagram klas, aktywności, komponentów, maszyny stanów),
  • Praktyczna znajomość notacji BPMN,
  • Umiejętność specyfikowania przypadków użycia,
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych,
  • Znajomości podstaw architektury systemów informatycznych - bazy danych, szyny danych, protokołów HTTP, SOAP, REST,
  • Znajomości standardów XML Schema / Web Services Description Language,
  • Bardzo dobrego poziomu komunikacji z użytkownikami aplikacji i programistami,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności uzgadniania kluczowych kwestii z klientami biznesowymi.
  • Oferujemy

  • Pracę w największej firmie IT tworzącej usługi dla Obywateli,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym,
  • Możliwość pracy w wygodnym biurze blisko Dworca Zachodniego + bezpłatny parking dla pracowników,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dodatkowo : m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας