Σερβιτόρος / Βοηθός Σερβιτόρου - Οία, Σαντορίνη
Cocktail bar-Restaurant Οία Γεύσεις
Θήρας
πριν από 4 μέρες
source : Skywalker

Το εστιατόριο Οία Γεύσεις , με παρουσία στη Σαντορίνη στον χώρο της εστίασης,

ζητεί να προσλάβει ταλαντούχους επαγγελματίες για τη σεζόν του 2019

Συγκεκριμένα αναζητούμε

Σερβιτόρο / Βοηθό Σερβιτόρου

Τοποθεσία : Οία, Σαντορίνη

Περιγραφή θέσης σερβιτόρου / βοηθού σερβιτόρου :

Ο σερβιτόρος / βοηθός σερβιτόρου θα υποστηρίζει αποτελεσματικά μαζί με την υπόλοιπη ομάδα του εστιατορίου όλες τις λειτουργίες επισιτισμού έτσι ώστε οι πελάτες να απολαμβάνουν υψηλού επιπέδου εξυπηρέτηση.

Αρμοδιότητες :

  • Σερβίρισμα φαγητών και ποτών, προετοιμασία του εστιατορίου σύμφωνα με τα πρότυπα του εστιατορίου
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με το μενού και τη λίστα κρασιών
  • Έλεγχος του χώρου του εστιατορίου και του buffet ώστε να είναι καθαροί και σε άριστη κατάσταση
  • Ευγενικό καλωσόρισμα των πελατών και διαχείριση παραπόνων και αιτημάτων
  • Διατήρηση της υψηλής ποιότητας στην προσωπική υγιεινή και την εμφάνιση
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Εμπειρία 1-2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Άριστη γνώση αγγλικών, θα εκτιμηθεί θετικά η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα στην εργασία
  • Προσαρμοστικότητα υπό συνθήκες πίεσης
  • Πτυχίο τουριστικής σχολής θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ευχάριστο και υψηλού επιπέδου περιβάλλον εργασίας
  • Ελκυστικές αποδοχές
  • Διατροφή και διαμονή
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Παρακαλούμε να στείλετε ένα ανανεωμένο βιογραφικό σημείωμα με μια πρόσφατη φωτογραφία

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα