Στέλεχος Τμήματος Μισθοδοσίας - Θεσσαλονίκη
EPSILON NET AE
Θεσσαλονίκη
πριν από 6 μέρες
source : Skywalker

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε. , μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα υπολογισμού μισθοδοσίας στη Θεσσαλονίκη :

Στέλεχος Τμήματος Μισθοδοσίας

Κωδ. : SUP PAYR SKG)

Βασικές αρμοδιότητες :

  • Διεξαγωγή ολοκληρωμένου κυκλώματος μισθοδοσίας (επεξεργασία στοιχείων μισθοδοσίας, υπολογισμός μισθοδοσίας, έκδοση και υποβολή ΑΠΔ και Μηνιαίων Βεβαιώσεων ΦΜΥ κτλ.)
  • Διαχείριση εργαζομένων (προσλήψεις, αποχωρήσεις, απολύσεις, λήξεις συμβάσεων, μεταβολές εργασιακών σχέσεων κτλ.)
  • Παρακολούθηση εργασιακών συμβάσεων
  • Καθημερινή υποβολή εντύπων στο Π.Σ. ΕΡΓΑΝΗ
  • Payroll reporting
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πολύ καλή και επικαιροποιημένη γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Καλή γνώση των εφαρμογών μισθοδοσίας της Epsilon Net
  • Τουλάχιστον 2 ετών εμπειρία στη διεξαγωγή της μισθοδοσίας
  • Πολύ καλή γνώση MS Office Εxcel
  • Άριστες επικοινωνιακές δυνατότητες και εμπειρία στη διαχείριση πελατών
  • Οργανωτικότητα
  • Ευχέρεια στον γραπτό και προφορικό λόγο
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, σύμφωνο με τη βαρύτητα της θέσης και ανάλογα με την αξιολόγηση της επιλογής
  • Επιπλέον ιδιωτική ασφάλιση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό

    σημείωμα στην επίσημη ιστοσελίδα της εταιρίας

    Παρακαλούμε σημειώστε ότι η κάλυψη των απαραίτητων προσόντων

    θα είναι υποχρεωτική για την επεξεργασία της αίτησής σας.

    Όλες οι υποψηφιότητες θα αντιμετωπιστούν με εχεμύθεια και επαγγελματισμό.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα