ΠΩΛΗΤΗΣ – ACCOUNT MANAGER
KOLOSSOS SECURITY
Αθήνα, GR
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

ΠΩΛΗΤΗΣ ACCOUNT MANAGER

Η KOLOSSOSSECURITYπρωτοπόρος εταιρία στις υπηρεσίες ασφάλειας,

αναζητεί υποψήφιους Πωλητές AccountManagers

που επιθυμούν να σταδιοδρομήσουν μαζί της και να στελεχώσουν το τμήμα πωλήσεων.

Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός με σύμβαση Αορίστου χρόνου
  • ΕπιπλέονBonus βάση μηνιαίου - τριμηνιαίου στόχου και σύμφωνα με το σύστημα
  • Προμηθειών της Εταιρείας

  • Προοπτικές επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό
  • αναπτυσσόμενο περιβάλλον

  • Συνεχής Υποστήριξη σε εκπαίδευση προϊόντων αλλά και τεχνικών Πωλήσεων
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο, Εταιρικό Κινητό και έξοδα μετακίνησης
  • Περιγραφή θέσης

    Ως στέλεχος πωλήσεων ΑccountManager τα καθήκοντά του θα είναι

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Προετοιμασία αναφορών σχετικά με τα αποτελέσματα και τις προοπτικές των
  • Υποψηφίων πελατών

  • Ανάλυση αναγκών , παρουσίαση των προϊόντων λύσεων και σύνταξη προτάσεων
  • συνεργασίας

  • Ευθύνη υλοποίησης και παρακολούθησης του μηνιαίου ετήσιου στόχου Πωλήσεων
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας
  • Επιθυμητά προσόντα

  • Απαραίτητη Εμπειρία 2 ετών σε θέση πωλήσεων
  • Τυχόν προϋπηρεσία σε εταιρίες Security με αντικείμενο την προώθηση υπηρεσιών
  • φύλαξης και συστημάτων ασφαλείας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες και διάθεση για εξέλιξη
  • Πάθος για την Πώληση και ταλέντο στο να κερδίζεις - τον Πελάτη -
  • Θέλεις να πετύχεις ! και έχεις διάθεση για εργασία
  • Οργάνωση, Συνέπεια και Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Ευκολία συνεργασίας με τους συναδέλφους σου
  • Ικανότητα επικοινωνίας και επαγγελματικό προσανατολισμό
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.