ΠΩΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ (περιοχή Πελοποννήσου)
DEKAZ Α.Ε.
Καλαμάτα, Πελοπόννησος, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Η DEKAZ Α.Ε. ζητεί να προσλάβει έμπειρο πωλητή / τρια που θα δραστηριοποιείται στο χώρο των φαρμακείων, για την περιοχή της Πελοποννήσου :

Προσόντα :

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον τομέα των πωλήσεων καλλυντικών, φαρμακευτικών & παραφαρμακευτικών προϊόντων
  • Δυναμική προσωπικότητα, με ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Παρατηρητικότητα και ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου (τουλάχιστον 1 έτος)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
  • Περιγραφή Θέσης :

  • Πώληση και ανάπτυξη των προϊόντων της εταιρίας.
  • Ανάπτυξη σημείων διανομής στην περιοχή της Πελοποννήσου.
  • Αποτελεσματική διαχείριση και ανάπτυξη σχέσεων με δίκτυα φαρμακείων.
  • Υλοποίηση πλάνων ενεργειών και προβολής προϊόντων.
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Μισθός ανταγωνιστικός
  • Εκπαίδευση, εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, επιλέγοντας Αίτηση.

    Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικές.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.