ΛΟΓΙΣΤΗΣ A’ & ΛΟΓΙΣΤΗΣ Β’ ΤΑΞΕΩΣ
Συμβουλευτική Εταιρεία
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

αναζητά να προσλάβει συνεργάτη

ΛΟΓΙΣΤΗ A ’ & ΛΟΓΙΣΤΗ Β’ ΤΑΞΕΩΣ

για Εταιρείες Πελάτες της.

Απαραίτητα Προσόντα Λογιστή Α Τάξεως :

  • Κάτοχος πτυχίου Ανωτάτης ή Ανωτέρας Οικονομικής Σχολής.
  • Κάτοχος αδείας Α Τάξεως Λογιστή.
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον οκτώ (8) ετών σε λογιστήριο εταιρείας με διπλογραφικά βιβλία, εκ των οποίων τουλάχιστον τρία (3) έτη ως Προϊστάμενος.
  • Άριστη γνώση ΕΛΠ, ΚΦΔ, ΦΠΑ, μισθοδοσίας, διαχείρισης αποθήκης.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η / Υ και προγραμμάτων Microsoft Office.
  • Εμπειρία σε Λογισμικά προγράμματα τύπου ERP.
  • Άριστη Γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες και πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Εμπιστευτικότητα, ακεραιότητα και ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης.
  • Ικανότητα τηρήσεως προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών.
  • Ικανότητα απόδοσης κάτω από συνθήκες πίεσης και εντάσεως εργασίας.
  • Απαραίτητα Προσόντα Λογιστή Β Τάξεως :

  • Κάτοχος αδείας Β ’ Τάξεως Λογιστή.
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε (5) ετών σε λογιστήριο εταιρείας με διπλογραφικά βιβλία.
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών βάσει προσόντων.
  • Συνεχή εκπαίδευση & προοπτική επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Τα βιογραφικά σημειώματα θα πρέπει να αποσταλούν επιλέγοντας Αίτηση.

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα