Frontend Developer w Tribe Aplikacji Biznesowych
ING Bank Śląski
Athens, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Just Join IT

Spring (nice to have)

Java 8+ (nice to have)

HTML5 (regular)

webcomponents (regular)

O projekcie :

Aktualnie poszukujemy Frontend Developerów do projektów, w których wspieramy procesy dla klientów biznesowych Banku.

Pierwszy projekt dotyczy rozwijania platformy bankowości internetowej i mobilnej- część architektury już za nami i weszliśmy w development, ale przed nami jeszcze kolejne moduły, które trzeba zaprojektować od zera, w tym wypadku pracujemy nie tylko na poziomie polskim ale i globalnym w grupie ING.

W drugim projekcie budujemy aplikacje związaną z finansowaniem działalności klientów, która wspiera procesy kredytowe od momentu złożenia wniosku poprzez podejmowanie decyzji, aż do uruchomienia odpowiedniego produktu kredytowego.

Twoje zadania :

  • projektowanie i rozwój modułów aplikacji, zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • współpraca z zespołem UX
  • autorskie testowanie tego co wytworzysz
  • praca w oparciu o Code Review
  • tworzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w warsztatach zbierania wymagań
  • Nasze oczekiwania :

  • minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na analogicznych stanowisku
  • doświadczenie w pracy z technologiami : WebComponents, HTML5, CSS3, JavaScript / ECMAScript, NodeJS (poparte zrealizowanymi projektami)
  • doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika
  • projektowanie wydajnych aplikacji webowych wykorzystujących AJAX
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w notacji UML
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane :

  • znajomość Java 8+ i Spring Framework / Spring Boot
  • doświadczenie pracy w Agile (Scrum)
  • Αναφορά αυτής της εργασίας