Εργάτης Βιομηχανική Παραγωγή, Αθήνα, Ν. Αττικής
ManDynamic ManDynamic
Αθήνα, Ελλάδα
πριν από 6 μέρες
source : Jobseeker

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη αμιγώς ελληνική εταιρεία προσωρινής απασχόλησης, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της εκμίσθωσης προσωπικού.

Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3. επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 45.

εργαζόμενους.Η MANDYNAMIC αναζητά εργάτη βιομηχανικής παραγωγής εκ μέρους εταιρείας ιατρικών ειδών στη περιοχή της Αθήνας.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν γνώσεις σε ανάλογη θέση με συνεκτιμώμενη την θετική διάθεση, την υπευθυνότητα και τον επαγγελματισμό.

Αρμοδιότητες : Αποδοτικός χειρισμός μηχανημάτων παραγωγήςΦόρτωση πρώτων υλών στις μηχανέςΑπαραίτητα προσόντα : Χειρισμός παλετοφόρουΤουλάχιστον 12 μήνες προϋπηρεσία σε βιομηχανική παραγωγήΕξοικείωση με PDA ScannerΠαροχές : Ασφαλές περιβάλλονΣυνεχής εκπαίδευση σε τεχνοτροπίαΑνταγωνιστικές ΑποδοχέςΑσφάλιση5νθήμερη Εργασία Γραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση : 1)25ης Μαρτίου & Τσιμισκή 13, Έδεσσα, Πέλλα2)Λεωφόρος Συγγρού , Καλλιθέα, Αττική, Τηλ : () () Δευτέρα Παρασκευή 08 : 00π.

μ. 16 : 00μ.μ.Υποβολή Βιογραφικών : email :

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Εφαρμογή