Στέλεχος Back Office Πωλήσεων (Έδρα: Κιλκίς)
UPGRADE
Κιλκίς
πριν από 6 μέρες
source : Skywalker

Η εταιρία Συμβούλων UPGRADE για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας παραγωγής ψυγείων και καταψυκτών, αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης :

Στέλεχος Back Office Πωλήσεων (Έδρα : Κιλκίς)

Κωδικός Θέσης : BACKOFF0721

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η / Υ και MS Office, ιδιαίτερα excel και word
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Καλές οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 έτη
  • Γνώση διαχείρισης συστημάτων επιχείρησης (ERP ή άλλου σχετικού λογισμικού)
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας (κατά προτίμηση της γαλλικής γλώσσας)
  • Υπευθυνότητα, επαγγελματισμός και συνέπεια
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (αλληλογραφία)
  • Υποδοχή πελατών
  • Έγκαιρη και ακριβή εξυπηρέτηση πελατών
  • Τήρηση και προώθηση μηνυμάτων στους συναδέλφους
  • Καταχώρηση παραγγελιών σε ERP πρόγραμμα
  • Συντονισμός και οργάνωση διακίνησης των προϊόντων
  • Τήρηση ενημερωμένων αρχείων και φακέλων
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Για τυχόν απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο : 2311 241136

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.