ΠΩΛΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ - ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ, ΡΟΔΟΣ
In Group
Ελλάδα
πριν από 15 μέρες

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για εταιρεία πελάτη :

ΠΩΛΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ

Περιοχή : Αεροδρόμιο, Ρόδος

Εποχική απασχόληση)

Ρόλος

Ο συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την εξυπηρέτηση των πελατών κατά τη διάρκεια των αγορών τους καθώς και για την προώθηση των προϊόντων στο σημείο πώλησης.

Η θέση αφορά απασχόληση για κατάστημα εντός του αεροδρομίου.

Απαιτούμενα Προσόντα

Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ επιθυμητό
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων απαραίτητη
  • Απαραίτητα στοιχεία : Ευγένεια, διάθεση για εξυπηρέτηση, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, προσανατολισμός στη πώληση
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες, Κυριακές ή αργίες
  • Παρέχονται

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.