Java Developer
Simplicity Recruitment
Athens, Greece
πριν από 4 μέρες
source : Just Join IT
  • Net (nice to have)
  • Java (advanced)

    Naszym klientem jest jeden z największych dostawców wiodących rozwiązań w zakresie oprogramowania dla średnich przedsiębiorstw w regionie Europy Środkowej.

    W związku z intensywnym rozwojem polskiego zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer, która będzie realizować rozwój i utrzymanie autorskiego systemu ERP , a także usprawniać procesy biznesowe za pomocą sztucznej inteligencji.

    Twój zakres obowiązków :

  • Praca nad rozwojem i utrzymaniem autorskiego systemu ERP, wdrożonego w 55 krajach,
  • Unowocześnianie istniejącego produktu, wdrażanie elementów AI oraz analizy behawioralnej użytkowników,
  • Praca w aplikacji monolitycznej (w perspektywie transformacja na mikro-serwisy).
  • Wymagania pracodawcy :

  • Min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java 8,
  • Znajomość SQL, (MS SQL, T-SQL), Jira, GIT,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w metodyce Agile i Scrum,
  • Otwartość, inicjatywa, chęć współpracy i dzielenia się pomysłami.
  • Mile widziane :
  • C# / .Net,
  • Znajomość języka niemieckiego lub chęć nauki.
  • Pracodawca oferuje :

  • Pracę w 100% zdalną (lub możliwość pracy z biura w Rzeszowie),
  • Sprzęt do pracy (komputer służbowy),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Wsparcie doświadczonego, skutecznego zespołu specjalistów,
  • Umowę o pracę lub kontakt B2B w zależności od preferencji kandydata,
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας