Εκπρόσωπος πωλήσεων Sme-Soho
MYTILINEOS
Περιστέρι, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Η MYTILINEOS μία από τις κορυφαίες βιομηχανικές επιχειρήσεις της Ελλάδας με ισχυρή διεθνή παρουσία σε τέσσερις τομείς δραστηριότητας, Μεταλλουργίας, Έργων Βιώσιμης Ανάπτυξης, Ανάπτυξης Ανανεώσιμων Πηγών & Αποθήκευσης Ενέργειας και Ηλεκτρικής Ενέργειας & Εμπορίας Φυσικού Αερίου, αναζητά να στελεχώσει τη θέση του Εκπρόσωπου Πωλήσεων Sme-Soho για την περιοχή της Αττικής, με έδρα το κατάστημα της Protergia στο Περιστέρι.

Εκπρόσωπος πωλήσεων Sme - Soho

Πλήρους Απασχόλησης : ( Κωδικός θέσης : SME - SOHO )

Κύριες Αρμοδιότητες :

Η θέση αναφέρεται στον Υπεύθυνο Πωλήσεων Λιανικής και περιλαμβάνει τις παρακάτω αρμοδιότητες :

  • Εύρεση πελατολογίου με σκοπό την σύναψη σύμβασης Ηλεκτρικής Ενέργειας, σε οικιακές και επαγγελματικές παροχές
  • Εύρεση πελατολογίου σε περιοχές που υπάρχει διαθεσιμότητα Φυσικού Αερίου, με σκοπό την σύναψη σύμβασης σε οικιακές και εμπορικές παροχές
  • Ανάλυση των αναγκών του πελάτη με στόχο την παρουσίαση των βέλτιστων λύσεων
  • Οργάνωση ημερήσιου και μηνιαίου πλάνου επισκέψεων, με σκοπό την βέλτιστη αποτελεσματικότητα
  • Ευρεία γνώση και παρακολούθηση της αγοράς, δίνοντας ανατροφοδότηση στην εταιρεία
  • Προσήλωση στην επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών μηνιαίων και τριμηνιαίων στόχων, που ανατίθενται από την εταιρεία
  • Απαρα ίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων, ιδανικά στην αγορά της ενέργειας ή της κινητής / σταθερής τηλεφωνίας.
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
  • Δημιουργικότητα και άνεση στην επικοινωνία
  • Υψηλή διαπραγματευτική ικανότητα
  • Προσανατολισμός στον πελάτη και στην επίτευξη στόχων
  • Ευχέρεια με την τεχνολογία και τις προσφερόμενες λύσεις προς τους πελάτες.
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέσω του ακόλουθου συνδέσμου μέχρι τις 27 / 6 / 2021 :

    http : / / www.mytilineos.gr / el-gr / cv / submission-form

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.