Σύμβουλος Πωλήσεων αυτοκινήτων
ecocar
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 2 μέρες
source : Kariera

H ecocar , μέλος του ομίλου ECOSUN , αποκλειστικός διανομέας των ηλεκτρικών οχημάτων ecocar αναζητεί

για τις εγκαταστάσεις στη Θεσσαλονίκη

Σύμβουλο Πωλήσεων αυτοκινήτων

Τα κύρια καθήκοντα περιλαμβάνουν

  • Πώληση καινούργιων και μεταχειρισμένων αυτοκινήτων.
  • Διατήρηση, υπάρχοντος πελατολογίου.
  • Εύρεση και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Τήρηση προτύπων και διαδικασιών του τμήματος πωλήσεων και εταιρίας.
  • Τα απαραίτητα προσόντα και δεξιότητες του κατάλληλου υποψήφιου περιλαμβάνουν

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 έτη σε πωλήσεις στον κλάδο του αυτοκινήτου.
  • Μεγάλη εξοικείωση με νέες τεχνολογίες και άριστη γνώση χειρισμού Η / Υ (MS Office).
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά).
  • Απαραίτητη άδεια οδήγησης.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).
  • Άριστες πωλησιακές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Δυναμική προσωπικότητα, με έντονη επιχειρηματική οξύνοια και απόλυτο προσανατολισμό στην επίτευξη των στόχων.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και προσέγγιση με σκοπό τη δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Εξαιρετικές οργανωτικές ικανότητες, με έμφαση στη λεπτομέρεια.
  • Αποτελεσματική διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων.
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και αποφάσεων.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και έμφαση στο αποτέλεσμα.
  • O Όμιλος προσφέρει :

  • Αυτοκίνητο μετακίνησης
  • Την ευκαιρία να εργαστείς σε ένα ταχέως αναπτυσσόμενο τομέα της αγοράς αυτοκίνητου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.
  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία με άριστο και ανθρωποκεντρικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή