Βοηθός Λογιστή
ACTION LINE
GR
πριν από 5 μέρες
source : Skywalker

Η , εταιρία επιλογής προσωπικού, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα

Βοηθό Λογιστή

Περιγραφή θέσης :

  • Υποστηρικτική εργασία της ομάδας του λογιστηρίου
  • Εργατικά ασφαλιστικά (μισθοδοσία, ΑΠΔ κ.λπ.)
  • Εργασίες ΓΕΜΗ
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών σε λογιστικό γραφείο
  • Άριστη χρήση Η / Υ (MS Office)
  • Εξοικείωση με λογιστικά προγράμματα Softone
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Ανεπτυγμένες ικανότητες οργάνωσης, διαχείρισης χρόνου, επικοινωνίας, επίλυσης προβλημάτων
  • Ομαδικότητα, συνέπεια και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Επαγγελματισμός και εχεμύθεια
  • Παροχές εταιρίας :

  • Σταθερές μεικτές μηνιαίες αποδοχές από 800 € έως 900 € και bonus απόδοσης
  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Περιοχή : Κολωνάκι

    Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων το τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της Αctionlineθα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα