Στέλεχος Πωλήσεων
ΑΡΤΙΟΝ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ
Αθήνα
πριν από 23 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΑΡΤΙΟΝ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ , που ειδικεύεται στην εισαγωγή και εμπορία Ορθοπεδικών και προϊόντων Γενικής Χειρουργικής, ζητεί να προσλάβει Στέλεχος Πωλήσεων με τα ακόλουθα χαρακτηριστικά :

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ (κλάδου Υγείας ή Βιοϊατρικής Τεχνολογίας ή μηχανικού)
  • Επαγγελματισμός, Σοβαρότητα και Υπευθυνότητα
  • Διάθεση συνεχούς επιμόρφωσης
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χρήσης υπολογιστών
  • Επιθυμητά Προσόντα

  • Εμπειρία σε πωλήσεις στον χώρο της υγείας
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση σε ένα πολύ εξειδικευμένο αντικείμενο
  • Δυνατότητα ανάπτυξης και εξέλιξης
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας και προσωπικής ανάπτυξης
  • Αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο
  • Συστάσεις απαραίτητες.

    Περιγραφή Καθηκόντων :

    Καθημερινά το στέλεχος πωλήσεων θα είναι υπεύθυνο για τη διακίνηση των προϊόντων της εταιρείας στα νοσοκομεία, τη συμμετοχή σε χειρουργικές επεμβάσεις, την αντικατάσταση των υλικών όπου αυτό απαιτείται, σε συνεργασία με την κεντρική αποθήκη καθώς και σε συναντήσεις με χειρουργούς με σκοπό τη μελλοντική συνεργασία.

    Η θέση αφορά άτομο που θα αναλάβει την διαχείριση μέρους του τρέχοντος πελατειακού δυναμικού της εταιρείας μας και ταυτόχρονα θα προχωρήσει στην ανάπτυξη των πωλήσεων σε δημόσια νοσοκομεία και ιδιωτικές κλινικές.

    Η δυνατότητα παρουσίας στο χειρουργείο και βοήθειας του χειρουργού κατά τη διάρκεια επεμβάσεων είναι βασικό και σημαντικό στοιχείο της δουλειάς του ατόμου.

    Ταυτόχρονα απαιτείται η γνώση και χρήση υπολογιστών και η δυνατότητα ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδος στα πλαίσια εκπαιδευτικών προγραμμάτων, εταιρικών συναντήσεων και συνεδρίων.

    Σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε για την θέση, στείλτε το βιογραφικό σας στην ακόλουθη διεύθυνση κάνοντας Αίτηση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.