Στέλεχος Οικονομικής Διαχείρισης Έργων - Αθήνα
NOISIS DEVELOPMENT CONSULTANTS
GR
πριν από 1 μέρα
source : Skywalker

Σύμβουλοι Επιχειρησιακής Στρατηγικής & Ανάπτυξης Α.Ε.

Η εταιρία μας, από τις μεγαλύτερες στον χώρο των συμβούλων ανάπτυξης,

ζητεί στελέχη για την κάλυψη θέσης εργασίας στα γραφεία της

στην Αθήνα.

Στέλεχος Οικονομικής Διαχείρισης Έργων

Κωδικός θέσης : Σ.Ο.Δ.Ε.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο οικονομικής κατεύθυνσης ΑΕΙ ή ισότιμο πτυχίο της αλλοδαπής
  • Τουλάχιστον πέντε χρόνια εμπειρία στην οικονομική διαχείριση έργων και προγραμμάτων
  • Πολύ καλή γνώση διαχείρισης του Πληροφοριακού Συστήματος Κρατικών Ενισχύσεων (ΠΣΚΕ)
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Περιγραφή θέσης :

    Σύνταξη, υποβολή προτάσεων υπαγωγής στον Επενδυτικό Νόμο και σε προγράμματα του ΕΣΠΑ, διοίκηση και διαχείριση ενταγμένων επενδυτικών έργων σε επιδοτούμενα προγράμματα, συμμετοχή σε επιτόπιους και διοικητικούς ελέγχους, πολύ καλή χρήση του πληροφοριακού Συστήματος Κρατικών Ενισχύσεων.

    Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα

    θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια).

    Ή με φαξ στο 210 7250812 υπόψη κ. Κωνσταντίνου Λυγούρα.

    Noisis Σύμβουλοι Επιχειρησιακής Στρατηγικής & ΑνάπτυξηςΑ.Ε.

    Μαιάνδρου 19, 115 28 Ιλίσια

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα