Α' & Β' Σερβιτόροι - Κως
AEOLOS BEACH
Κω
πριν από 1 μέρα
source : Skywalker

Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2020

Α' και Β' Σερβιτόρους

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Απαραίτητη η γνώση αγγλικών και / ή γερμανικών
  • Επιθυμητή η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών
  • Κύρια καθήκοντα :

  • Εξυπηρέτηση των πελατών του εστιατορίου
  • Προετοιμασία του χώρου εστίασης, καθώς και του εξοπλισμού (στρώσιμο τραπεζιών και τοποθέτηση μαχαιροπήρουνων)
  • Έλεγχος καθαριότητας και παρουσίασης του εξοπλισμού προτού χρησιμοποιηθεί
  • Λήψη παραγγελιών αναλόγως πόστου και παράδοση αυτών
  • Λοιπά καθήκοντα, όπως μάζεμα τραπεζιών, καθαριότητα χώρου εστίασης και όποια άλλη αρμοδιότητα καθοριστεί από τον restaurant captain
  • Η εταιρία μας προσφέρει :

  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα